Kontakt

Logopafaascaj-kopie_2

PAFAAS, Hlavice 3, 463 48 Všelibice, Česká republika

IČO: 41349652

DIČ: CZ7304212564

e-mail: info@superprodukt.cz

int(1)

Novinky

www.zdravizesrilanky.cz

28.3.2019

V našem e-shopu www.zdravizesrilanky.cz zakoupíte naše produkty od významných výrobců ze Srí Lanky. Stále pro Vás hledáme další výrobce přírodních produktů a neustále rozšiřujeme sortiment.Firma František Pavlišta s obchodním názvem PAFAAS vznikla v roce 1992.

Od roku 2003 dovážíme zboží přímo od výrobců. Při dovozu zboží klademe hlavní důraz také na kvalitu zboží a všechny  naše produkty splňují přísné požadavky
V roce 2014 se naše činnost rozšířila i o  dovoz ájurvédských přírodních produktů ze Srí Lanky. Naším nejhlavnějším  dodavatelm je firma Link Natural a přínášíme tak na náš trh celou její  produkci. Nejznámější produkt  od firmy Link Natural je čaj proti  nachlazení SAMAHAN, který nyní dovážíme v originální krabičce s českým  potiskem. Nabídku přírodních produktů neustále rozšiřujeme a pravidelně  na Srí Lance hledáme nové dodavatele ájurvédských produktů. Naší  novinkou je produkt Swastha Amurtha, dále ajurvédské sirupy a produkty z kokosu.
Rovněž ajurvédské kapsle a další produkty za Srí Lanky.  Dovozem a prodejem  produktů to u nás nekončí. Podporujeme veřejné akce, sponzoring,  soutěže s  časopisy a weby, zákaznické foto-soutěže, ankety, promo akce a různé  dárky pro naše zákazníky (jak koncové, tak velkooodběratele) jsou  samozřejmostí.  
Nový web www.swastha.cz  podporující nové produkty z řady SWASTHA.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se